Part Number BAN-RPF3250 | Brand: Bando | 10 items in stock
CA $7.92


Product Highlights
| Part Number | BAN-RPF3250 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump and Power Steering |
| UPC | 649717004828 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 6, 2012 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 1.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 0.09 kg |