Part Number BAN-5PK865 | Brand: Bando | 4 items in stock
CA $17.58


Product Highlights
| Part Number | BAN-5PK865 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump and Alternator |
| UPC | 649717001643 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.11 kg |