Part Number BAN-4PK815 | Brand: Bando | 2 items in stock
CA $13.80


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK815 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump and Alternator |
| UPC | 649717000745 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 19.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.08 kg |