Part Number BAN-4PK1360 | Brand: Bando | 1 items in stock
CA $23.16


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK1360 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump and Alternator |
| UPC | 649717014285 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2020 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 11.30 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.09 kg |