Part Number BAN-6PK2040 | Brand: Bando | 1 items in stock
CA $43.62


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK2040 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717003166 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 8, 2011 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.23 kg |