Part Number BAN-7PK1560 | Brand: Bando | 10 items in stock
CA $40.03


Product Highlights
| Part Number | BAN-7PK1560 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator and Air Conditioning |
| UPC | 649717238278 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 24.30 cm |
| Width | 8.10 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.40 kg |