Part Number BAN-7PK1550 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $36.61


Product Highlights
| Part Number | BAN-7PK1550 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator and Air Conditioning |
| UPC | 649717153878 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2015 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 24.50 cm |
| Width | 2.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 0.16 kg |