Part Number BAN-4PK1240 | Brand: Bando | 1 items in stock
CA $18.07


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK1240 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator and Air Conditioning |
| UPC | 649717259266 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2015 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 2.00 cm |
| Height | 9.50 cm |
| Weight | 0.09 kg |