Part Number BAN-4PK1210 | Brand: Bando | 5 items in stock
CA $20.41


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK1210 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator and Air Conditioning |
| UPC | 649717237288 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2020 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 10.00 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.08 kg |