Part Number BAN-7PK2285 | Brand: Bando | 5 items in stock
CA $50.84


Product Highlights
| Part Number | BAN-7PK2285 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator, Air Conditioning and Power |
| UPC | 649717012984 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 25.00 cm |
| Width | 2.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 0.36 kg |