Part Number BAN-7PK2150 | Brand: Bando | 2 items in stock
CA $22.29


Product Highlights
| Part Number | BAN-7PK2150 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator, Air Conditioning and Power |
| UPC | 649717270742 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 11.10 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.56 kg |