Part Number BAN-6PK2350 | Brand: Bando | 4 items in stock
CA $49.08


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK2350 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator, Air Conditioning and Power |
| UPC | 649717148317 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 26, 2012 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 2.00 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 0.23 kg |