Part Number BAN-6PK2240 | Brand: Bando | 3 items in stock
CA $46.18


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK2240 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator, Air Conditioning and Power |
| UPC | 649717003333 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 10.50 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.32 kg |