Part Number BAN-6PK2205 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $45.66


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK2205 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator, Air Conditioning and Power |
| UPC | 649717014865 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 11.50 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.32 kg |