Part Number BAN-6PK1695 | Brand: Bando | 4 items in stock
CA $34.30


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1695 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator, Air Conditioning and Power |
| UPC | 649717140915 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 27, 2010 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 8.50 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.18 kg |