Part Number BAN-6PK1195 | Brand: Bando | 10 items in stock
CA $26.38


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1195 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump |
| UPC | 649717002633 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.14 kg |