Part Number BAN-3PK796F | Brand: Bando | 10 items in stock
CA $31.04


Product Highlights
| Part Number | BAN-3PK796F |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump |
| UPC | 649717299620 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 15, 2020 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 10.40 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.04 kg |