Part Number BAN-7PK1270 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $29.58


Product Highlights
| Part Number | BAN-7PK1270 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Supercharger |
| UPC | 649717261320 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 10.50 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.33 kg |