Part Number BAN-6PK1230 | Brand: Bando | 6 items in stock
CA $26.92


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1230 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Power Steering and Air Conditioning |
| UPC | 649717002688 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 20, 2009 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 9.50 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.14 kg |