Part Number BAN-4PK622F | Brand: Bando | Out of Stock
CA $19.54


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK622F |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Power Steering |
| UPC | 649717299637 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 15, 2020 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 27.60 cm |
| Width | 8.20 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.05 kg |