Part Number BAN-3PK850 | Brand: Bando | 10 items in stock
CA $13.89


Product Highlights
| Part Number | BAN-3PK850 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Power Steering |
| UPC | 649717132972 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 10.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.04 kg |