Part Number BAN-5PK1890 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $33.26


Product Highlights
| Part Number | BAN-5PK1890 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Main Drive |
| UPC | 649717300784 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 9.80 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.35 kg |