Part Number BAN-6PK2365 | Brand: Bando | 2 items in stock
CA $49.30


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK2365 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Fan, Water Pump, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717251093 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2015 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 2.50 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 0.20 kg |