Part Number BAN-4PK1450 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $30.03


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK1450 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Fan and Power Steering |
| UPC | 649717274955 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 22.60 cm |
| Width | 7.60 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.21 kg |