Part Number BAN-6PK1212 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $26.88


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1212 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Fan and Alternator |
| UPC | 649717219420 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.18 kg |