Part Number BAN-4PK955 | Brand: Bando | 6 items in stock
CA $16.71


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK955 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Fan and Alternator |
| UPC | 649717001001 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.09 kg |