Part Number BAN-4PK1170 | Brand: Bando | 4 items in stock
CA $20.33


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK1170 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Fan and Air Pump |
| UPC | 649717001308 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 9.50 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.09 kg |