Part Number BAN-6PK1270 | Brand: Bando | 1 items in stock
CA $28.19


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1270 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Fan, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717002756 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 10.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.14 kg |