Part Number BAN-6PK1120 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $22.92


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1120 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717014650 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.16 kg |