Part Number BAN-7PK1290 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $32.08


Product Highlights
| Part Number | BAN-7PK1290 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Alternator and Air Conditioning |
| UPC | 649717284954 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2020 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 10.70 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.15 kg |