Part Number BAN-6PK960 | Brand: Bando | 2 items in stock
CA $21.24


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK960 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Alternator and Air Conditioning |
| UPC | 649717002367 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 21.80 cm |
| Width | 7.90 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.23 kg |