Part Number BAN-6PK1030 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $23.50


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1030 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Alternator and Air Conditioning |
| UPC | 649717002428 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.11 kg |