Part Number BAN-5PK1100 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $21.26


Product Highlights
| Part Number | BAN-5PK1100 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Alternator and Air Conditioning |
| UPC | 649717001988 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.14 kg |