Part Number BAN-5PK1030 | Brand: Bando | 9 items in stock
CA $20.94


Product Highlights
| Part Number | BAN-5PK1030 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Alternator and Air Conditioning |
| UPC | 649717001896 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.11 kg |