Part Number BAN-5PK1025 | Brand: Bando | 1 items in stock
CA $20.18


Product Highlights
| Part Number | BAN-5PK1025 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Alternator and Air Conditioning |
| UPC | 649717252052 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2020 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 23.30 cm |
| Width | 8.50 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.09 kg |