Part Number BAN-8PK2410 | Brand: Bando | 3 items in stock
CA $69.38


Product Highlights
| Part Number | BAN-8PK2410 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Alternator |
| UPC | 649717251109 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2015 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 4.00 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 0.20 kg |