Part Number BAN-7PK970 | Brand: Bando | 6 items in stock
CA $28.95


Product Highlights
| Part Number | BAN-7PK970 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Alternator |
| UPC | 649717280109 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2015 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 23.50 cm |
| Width | 2.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 0.16 kg |