Part Number BAN-8PK1475 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $41.03


Product Highlights
| Part Number | BAN-8PK1475 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717251659 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2020 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 23.00 cm |
| Width | 7.60 cm |
| Height | 3.80 cm |
| Weight | 0.20 kg |