Part Number BAN-7PK2020A | Brand: Bando | 2 items in stock
CA $71.19


Product Highlights
| Part Number | BAN-7PK2020A |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717275228 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 15, 2020 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 10.50 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.24 kg |