Part Number BAN-6PK2130 | Brand: Bando | 8 items in stock
CA $45.01


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK2130 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717014858 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 3, 2011 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 11.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.23 kg |