Part Number BAN-6DPK1195 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $38.30


Product Highlights
| Part Number | BAN-6DPK1195 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717219277 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 10, 2010 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 10.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.16 kg |