Part Number BAN-6PK2445 | Brand: Bando | 10 items in stock
CA $46.90


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK2445 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning, Air Pump, Alternator and Water P |
| UPC | 649717103309 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 9.60 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.54 kg |