Part Number BAN-5PK691F | Brand: Bando | 10 items in stock
CA $21.92


Product Highlights
| Part Number | BAN-5PK691F |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning |
| UPC | 649717299736 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.15 kg |