Part Number BAN-5PK1005 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $20.42


Product Highlights
| Part Number | BAN-5PK1005 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning |
| UPC | 649717001865 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 24.50 cm |
| Width | 8.50 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.09 kg |