Part Number BAN-4PK902F | Brand: Bando | 5 items in stock
CA $24.12


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK902F |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning |
| UPC | 649717299651 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 15, 2020 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 11.80 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.07 kg |