Part Number BAN-4PK855 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $15.04


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK855 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning |
| UPC | 649717000806 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.09 kg |