Part Number BAN-4PK805F | Brand: Bando | Out of Stock
CA $35.45


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK805F |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning |
| UPC | 649717294724 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 15, 2020 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 10.60 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.06 kg |