Part Number BAN-4PK1062 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $18.56


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK1062 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning |
| UPC | 649717152406 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 27, 2010 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 25.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.07 kg |