Part Number BAN-4PK1010 | Brand: Bando | 10 items in stock
CA $17.56


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK1010 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning |
| UPC | 649717001117 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.10 kg |