Part Number BAN-7PK2217 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $29.38


Product Highlights
| Part Number | BAN-7PK2217 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717155001 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 20, 2009 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 11.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.34 kg |